הצהרת נגישות

מבוא:
כיום, ידוע לכל כי האינטרנט מהווה כר פורה למציאת מידע בעבור כלל האוכלוסיה. היות ולאינטרנט מאפיינים אלו, חשוב להשאיר אותו מקום שנגיש לכולם – לרבות א.נשים שחיים עם מוגבלויות.
לאור כך, לנו ב-"קידומלה – קבוצת פרילנסרים לשיווק דיגיטלי", חשוב מאוד לוודא כי האתר מונגש ברמה טובה מאוד עבור כולם, וזה בעיקר אומר שאנחנו רוצים שהמידע שקיים בו יהיה נגיש לכל מי שרוצה לצרוך אותו

פעילות האתר ובנייתו נעשו בצורה כזו שלקחה בחשבון ענייני קריאות ונוחות בגלישה בו. מאמצים רבים הושקעו בבניית-האתר, זאת כאמור מכיוון שאנו מצהירים כי לכל בני האדם באשר הם מגיע לחיות בכבוד, בשוויון ובתחוש


האתר "קידומלה" עומד ככל הניתן בדרישות תקנות שיוויון זכויות עבור א.נשים שחיים עם מוגבלויות (זה אומר שקיימות באתר התאמות נגישות לשירות) משנת 2013
אתר זה מספק מעין גג עבור מידע לגבי שירותי שיווק דיגיטליים, והכתב, קרי הדפוס שבו כתוב באופן השגור כיום בתעשיה. בעת השימוש באתר ניתן ללחוץ על כפתורים שגורים כמו ENTER ו-ESC לרבות כפתורי החיצים על מנת לנווט בו, לצאת מחלומות ולגרום לתנועה פשוטה וקלה בין עמוד לעמוד כאמור.

באתר מותקן תוסף פירורי לחם שאף מסייע לגולשים ולגולשות להבין היכן באתר הם נמצאים באופן יחסי למיקומו של עמוד הבית.


אז איך עובדת ההנגשה באתר בעצם? זה הולך ככה:


באתר קיים כפתור נגישות (תפריט הנגשה) אשר מאפשר גלישה מותאמת עבור אנשים החיים עם מוגבלויות. על מנת להתחיל בהנגשת האתר, יש ללחוץ על כפתור זה ולהמתין כ-2 שניות עד להיפתח תפריט-אפשרויות.

תפריט ההנגשה מסייע בנושאים הבאים:
1. ריווח בין אותיות
2. יישור של טקסט במידת הצורך
3. ריווח בין שורות
4. קיימת תמיכה בדיסלקציה
5. התאמה של סמן העכבר – הגדלתו, מסכת-קריאה, מדריך קריאה
6. הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות
7. שינוי במצב הרוויה באתר – רוויה גבוהה, נמוכה ארו בינונית

אחראי הנגישות מטעם האתר הינו אוהד בר הזמין בעת יצירת קשר באמצעות כלי האתר, ובנוסף בכתובת המייל:
[email protected]

היה וקרה מקרה בו איזשהו אזור או חלק באתר מייצר אתגרים, או שבאיזושהי רמה או דרך הוא אינו ברור – יפנו הגולשים במטוטא אל אחראי הנגישות כאמור, וזאת על מנת ליידעו בנושא.

צוות הפיתוח של האתר, בעזרתו של אחראי הנגישות של 'קידומלה' עושה ימים כלילות על מנת לאפשר לגולשים ולגולשות באשר הם, חוויית גלישה נוחה ואיכותית, בין אם אלה מתחברים מדסקטופים, לפטופים, טאבלטים או טלפונים ניידים.

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם