פירסום ממומן בגוגל – PPC

להקליד שאילתות בגוגל שקשורות בשם המותג שלכם, או במושגים גנריים מהתחום שלכם ולקבל מודעות ממומנות ברחבי גוגל והרשת – זה לא חלום, וזה לחלוטין אפשרי. פרסום ממומן בגוגל, או כפי שהוא מוכר בתעשיית השיווק הדיגיטלי – PPC , או: 'Performance' הוא תחום אשר יש להתמחות בו על מנת להביא לקוחות לכדי מצב בו הכל מתפקד כמו מכונה משומנת.

הרעיון הוא בסופו של יום להיות מסוגלים להופיע ברחבי הרשת בסדרת באנרים אינטראקטיביים שמושכים את העין ואת תשומת הלב, לצד כיכוב במודעות ממומנות במנוע החיפוש של גוגל כאשר אמור, הגולש או הגולשת הקלידו לא בהכרח את שם המותג או החברה שלכם, אלא ביטוי גנרי מסוים הקשור בכוונת הרכישה שלהם או הצורך שלהם במידע על שירות זה או אחר.

איך קידומלה קשרו לקידום ממומן בגוגל? הנה זה בא:

אנחנו כאן בקידומלה, נדאג לייעץ לכם בנושאים הקשורים להכנות המוקדמות שיש לבצע על מנת שפעילות הפרסום הממומן בגוגל תלך באופן הכי אופטימלי שרק ניתן.אז אם גם לכם נמאס לראות רק את המתחרים שלכם מבצעים קידום ממומן בגוגל ואתם אינכם מעוניינים להישאר מאחור , קבלו רשימת מצאי של מה שצריך להיות לכם על מנת שהפעילות הממומנת בגוגל וברחבי הרשת תעבוד באמת:

 •  לשם פרסום ממומן בגוגל תצטרכו עמוד ניחתה, לעיתים יותר מאחד 
 • תצטרכו שירותי כתיבת קופי ומיקרו-קופי עבור באנרים ועבור כותרות המודעות בגוגל
 • תצטרכו גם שירותי סטודיו לעיצוב של באנרים שיחשפו את פעילות המותג בפני הציבור הרחב באופן שהכי יתפוס את העין

  אם עדיין אין ברשותכם אתר, אנחנו כאן בקידומלה נדאג לבנות לכם עמוד נחיתה שישרת אתכם נמשיך ונציין שפרסום ממומן בגוגל יכול לסייע לכם רבות בין אם אתם עסק חדש או ותיק, אך חשוב לומר באותה הנשימה כי אצלנו בצוות, נוכח הניסיון הרב שברשותנו, אנו ממליצים לכל קהל הלקוחות שלנו לוודא כי השיווק הדיגיטלי לעסק מתרחש ב360 מעלות. למה הכוונה ב'שיווק דיגיטלי 360 ב-360 מעלות' – אתם שואלים את עצמכם? מיד עונים  מעבר לנושא הקידום הממומן בגוגל,וודאו כי תמהיל המדיה שלכם כולל את האלמנטים הבאים:

   

  • קיום של אתר אינטרנט ודפי נחיתה ייעודיים לשם פרסום ממומן בגוגל וברשת

  • קידום אתרים אורגני – SEO ע"י מומחים לקידום בארץ ובחו"ל

  • פרסום ברשתות החברתיות לרבות ניהול עמוד בפייסבוק, אינסטגרם ו/או בלינקד אין

  • שיווק באמצעות תוכן – הופעה באתרי חדשות מובילים תחת 'אולי יעניין אותך גם..'

  • שיווק באמצעות אימיילים – יצירת תכנית עבודה חצי שנתית – ניוזלטר וחדירת-שוק

  • שיווק באמצעות וידאו לרבות ביצוע SEO עבור וידאו (קידום אורגני של וידאו)

  • אם יש לעסק אפליקציה, יש לבצע ASO – קידום אפליקציות בחנות ה-APPS.

עוד דברים שחשוב לנו לומר לכם אם אתם עומדים בפני החלטה על חברה לקידום ממומן

פרסום ממומן בגוגל הוא חשוב מאין כמוהו, ולו 'עוגת-התפלגות' משלו, יחד עם זאת חשוב תמיד לזכור כי קהל הגולשים מוצף בפרסומות, ועל אף שגולשים וגולשות רבים מקליקים על מודעות ממומנות בתצורותיהן השונות, הם עדיין מקליקים הרבה יותר על תוצאות אורגניות. הדבר הזה נכון גם בהקשר של פרסום בפייסבוק, אינסטגרם, ,TIK TOK כמו גם בשאר הרשתות החברתיות שמוכרות

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם