מדוע קוסמטיקאיות בישראל זקוקות למקדמי אתרים?

עולם הקוסמטיקה בישראל תחרותי ביותר, ועם כניסתן של טכנולוגיות חדשות ושחקנים חדשים לשוק, קוסמטיקאיות רבות מתקשות למשוך לקוחות חדשים ולשמור על לקוחות קיימים. פתרון יעיל ומתפתח שמסייע לקוסמטיקאיות להגדיל את החשיפה שלהן ולמשוך לקוחות פוטנציאליות (ופוטנציאליים) הוא שירותי קידום אתרים שניתנים מאת מומחים לקידום אתרים אורגני.

במאמר זה נדון בארבע סיבות עיקריות אשר בגינן קוסמטיקאיות בישראל זקוקות למקדמי אתרים

  1. הגברת הנראות בגוגל: בזמנים האלה בהם אנו חיים, הנראות האינטרנטית היא חיונית עבור כל עסק, ובמיוחד עבור קוסמטיקאיות אשר צריכות לקוחות חדשות בעסק כל הזמן. עקב ניסיון של שנים רבות בתחום ה-SEO , אנו כאן ב"קידומלה", יכולים לספר לכם כי לקוחות פוטנציאליות מחפשות (ומחפשים) שירותי קוסמטיקה באינטרנט. במנוע החיפוש של גוגל ליתר דיוק. כדי שהבנות תוכלנה למצוא קוסמטיקאיות מומלצות ומקצועניות, חשוב מאוד שהאתרים שלכן יופיעו בתוצאות החיפוש של גוגל. אך לא סתם בתוצאות החיפוש, אלא במיקום גבוה בתוצאות האורגניות (גם מודעות ממומנות של גוגל זה חשוב, אך אחוז ההקלקה עליהן נמוך משמעותית, כי בני אדם תופשים אותן כפרסומות).

מקדמי ומקדמות אתרים יכולים לעזור לכם למקסם את היכולות של אתר האינטרנט שלכם, לייעל את האתר עבור מנועי-החיפוש (SEO) ולהשתמש לפעמים גם בפרסום ממומן (PPC) כדי להגביר את החשיפה שלכם לקהל רחב יותר ובכך להציע כיסוי רחב יותר, שאף יכול להביא איתו לקוחות חדשות בזמן קצר יותר.

  1. מקדמי אתרים מומחים יספרו לכם כי חשוב ביותר לשים דגש על בניית קהל לקוחות נאמן:
    אתר אינטרנט טוב הוא הרבה יותר מאשר כרטיס ביקור דיגיטלי. אתר אינטרנט שבנוי ומנוהל נכון הוא נכס דיגיטלי והוא יכול להפוך לכלי רב עוצמה לבניית מערכת יחסים עם לקוחות פוטנציאליות ולקוחות קיימות. מקדמי אתרים מנוסים יכולים לעזור לכם ליצור תוכן מושך שיעניין את קהל היעד שלכם, לבנות רשימת תפוצה של דואר אלקטרוני ולעודד לקוחות להשאיר ביקורות חיוביות בנכסי הגוגל לעסק שלי (עובד עם גוגל מפות).
  2. שיפור המוניטין המקצועי: אתר אינטרנט מקצועי ומומלץ יכול לחזק את המוניטין המקצועי שלכן כקוסמטיקאיות, וליצור תחושה של אמינות וביטחון בקרב בנות שרלוונטיות לכן כלקוחות פוטנציאליות. מקדמי אתרים אשר באמתחתם ניסיון משמעותי, יוכלו לעזור בניהול המוניטין באינטרנט ולטפל בגובה העיניים ובצורה אנושית בביקורות שליליות במידה ואלה קיימות.
  3. קוסמטיקאית ורוצה להגדיל פדיון מהעסק? הנה פסקה שנכתבה בשבילך: כסוכנות אשר לה וותק רב בתחום קידום האתרים, נגיד ממקור ראשון שכתוצאה מהגברת הנראות ברשת, בניית קהל לקוחות נאמן ושיפור המוניטין המקצועי, קוסמטיקאיות שמשתמשות בשירותי קידום אתרים יכולות לצפות לעלייה משמעותית בהכנסותיהן.

ואחרי שאמרו את זה, חשוב גם לומר ביושר שעבודת קידום אתרים אורגני לוקחת זמן כדי להראות תוצאות מרהיבות. כן – אם תעבדי עם מנהל SEO שיש לו עשור של ניסיון בקידום אתרים בארץ ובחו"ל, את תראי תוצאות מסוימות ותחילת צמיחת כניסות ממנוע החיפוש של גוגל כבר ברבעון הראשון. אבל אם את רוצה לצמוח מ-100 כניסות בחודש ל-10,000 כניסות בחודש לאתר המהמם שבנו עבורך, כאן כבר דרושה עבודה ארוכה יותר והשקעת משאבים ב-SEO ובייצור רשת אזכורים אינטרנטית על פני ציר-זמן שאסור לזלזל בו.

אם תתחילי לעבוד על קידום האתר האורגני ותעזבי את סוכנות השיווק הדיגיטלי לאחר 3 חודשים, ברוב המקרים האפקט הכלכלי על העסק שלך ועל הכנסותיו יהיה מינורי שלא לומר כמעט לא קיים.
בעולם הפרסום ממנו אנו מגיעים כאן בצוות קידומלה, ידוע כי על מנת לעמוד בנדבך תכנית השיווק (מתוך התוכנית העסקית המלאה), יש להקצות תקציבים לנושאי-השיווק, וכיום – באמצעה של שנת 2024, מומלץ מאוד שרוב תקציב השיווק ילך אל זרועות השיווק הדיגיטלי.

"אחותי, יש לך מקדם אתרים להמליץ לי עליו? גם אני רוצה צמיחה כלכלית במכון-הקוסמטיקה שלי"

מניסיוננו האישי שרובו קשור בעצם העובדה שעבדנו שנים רבות בחטיבות דיגיטל של משרדי הפרסום המובילים בישראל, אנו יכולים לספר לכם כי כאשר יצא לנו לטפל באתרים של קוסמטיקאיות אשר לא קיבלו מספיק תנועה אורגנית, לאחר תקופה לא ארוכה – אותן קוסמטיקאיות דיווחו כי הפדיון החודשי מהעסק פשוט גדל. לרוב זה לקח כחצי שנה פלוס מינוס.

העובדה הזו, גרמה להרבה קולגות של אותן קוסמטיקאיות לבוא ולשאול שאלות כמו: "יש מצב שתוכלי להמליץ לנו על מקדם אתרים אורגני לקוסמטיקאיות? גם אנחנו ורוצות שיבואו אלינו יותר בנות מגוגל אורגני"

אם כבר דיברנו על קידום אתרים שמבוצע על ידי מומחים בתחום, נציין גם כי עולם קידום-האתרים משתנה כל הזמן, ומקדמי אתרים מקצועיים יתעדכנו כל הזמן בטרנדים ובטכנולוגיות החדשות ביותר כדי להבטיח שהאתר שלכן יישאר בראש תוצאות החיפוש.

אז איך קוסמטיקאיות שרוצות להתרחב כלכלית בוחרות מקדם או מקדמת אתרים? זה הולך ככה:

חשוב לבחור מקדם או מקדמת אתרים אשר להם ניסיון בתחום הקוסמטיקה והבנה מעמיקה של צרכי קהל היעד. כדאי לבקש המלצות מקולגות ולערוך מחקר לפני קבלת החלטה – כל קוסמטיקאית מקצוענית שמנוסה בעניין תגיד לכם את זה.

לסיכום אפשר להגיד שקידום אתרים הוא כלי יעיל ומתפתח שמסייע לקוסמטיקאיות (אבל לא רק) בישראל להגדיל את החשיפה שלהן, לבנות קהל לקוחות נאמן, לשפר את המוניטין המקצועי שלהן ולהגדיל את רווחיהן כפועל יוצא של הנושא. על ידי השקעה בשירותי קידום אתרים שיווק דיגיטלי ככלל, קוסמטיקאיות יכולות להבטיח לעצמן הצלחה בתחום ויותר לקוחות משלמות.

רוצות עוד טיפים לקידום האתר שלכן בתחום הקוסמטיקה? קבלו:


השתמשו בתמונות באיכות גבוהה: תמונות הן אחד הגורמים החשובים ביותר המשפיעים על החלטת לקוחות לבקר באתר שלכם. כתבו תוכן איכותי ומעניין: ודאו שהתוכן באתר שלכם אינפורמטיבי ויעיל, מושך וכתוב בצורה ברורה וקלה לקריאה.

פייסבוק/טיקטוק/אינסטגרם הן לא מילים גסות: מדיה חברתית היא דרך מצוינת להתחבר לקהל היעד שלכן ולבנות מערכת יחסים איתו. הציעו מבצעים והנחות: מבצעים והנחות יכולים לעודד לקוחות פוטנציאליות לנסות את שירותי הקוסמטיקה שלכן. קבלו ביקורות מלקוחות: ביקורות חיוביות מלקוחות יכולות לשפר את המוניטין שלכם ולעודד לקוחות נוספות לבקר באתר שלכן.

אהבתם? נשמח לשיתוף

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם