מקדם אתרים מומלץ, אבל שיהיה גם מקדם אתרים מקצועי? הכירו: 'קידומלה'

הסיבה בגינה ארגונים ועסקים דואגים להקיף את עצמם באנשי ונשות קידום אתרים אורגני, נעוצה בכך שהמטרה העילית של אותם בעלי עסקים, היא להיות מדורגים כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש, במנוע החיפוש של גוגל ובתנאי שמוקלדת שאילתה רלוונטית לתחום העיסוק. איך אומרים באמריקה? זה הכל בקליפת אגוז, בתמצות.

כאשר מתעמקים בענייני קידום אתרים אורגני ובתוצאותיו, מבינים כי מי שמתמידים בפעילות קידום אתרים
עשויים להגביר על פני ציר הזמן את תקבולי העסק, וזאת בין היתר באמצעות עיצוב דעת קהל באחד משטחי-הנדל"ן הפרסומי המבוקשים ביותר בעולמנו – מנוע החיפוש של גוגל וסביבתו.אם הגעתם עד כאן, אתם ודאי מבינים שבעבור כל עסק באשר הוא, ההשקעה במקדם אתרים מקצועי משמעה השקעה ארוכת טווח, שכן ידוע דבר תקופת-הזמן במהלכה נבנה האפקט של קידום אתרים (השנה הראשונה תעצב ותטווה את הדרך והיא מפרידה לעיתים, בין עסק כושל, לבין עסק 'שפיצח את השיטה' והכסף פשוט כל הזמן בדלת). מסיבות אלו כמו גם רבות אחרות, חשוב להם – לכל בעל או בעלת עסק לשכור את שירותיו של מקדם אתרים מקצועי, מקדם אתרים מומלץ על מלא, שמכיר את המלאכה, ויודע ללהטט בין עולמות הקוד, התוכן והקישורים.צירפנו כאן עמודי-תוכן רלוונטיים עבורכם >>>


אוקיי, הבנו מקדם אתרים מקצועי, אבל מה זה אומר בפועל? איך נוכל לוודא כי אותו מקדם או מקדמת מהווים גורם מקצועי של ממש שיוכל לסייע לי להגיע להרחבת הדלתא השנתית כעסק?


אנחנו שמחים שאתם כאן! למה? כי בדיוק עכשיו הגענו לחלק המעניין יותר של מאמר הבלוג הזה שלנו; בפסקאות הבאות נעשה כמיטב יכולתנו – כאן ב'קידומלה', על מנת לפרוט בפניכם איך נראה תהליך עבודה של מקדמי אתרים מקצועיים:

 1. מקדמי אתרים מקצועיים ומומלצים יהיו כאלו שבראש ובראשונה יקדישו לכם – הלקוחות המתעניינים מה שנקרא, איזשהו טיים אוף דיי, קרי, הם יעניקו לכם שיחת ייעוץ על חשבונם, שיחה (או זום למטיבי לכת), במהלכה ייבדקו לעומק כל הנתונים הדיגיטליים שלכם, עם דגש על אתר האינטרנט שתרצו לקדם; מקדמת אתרים שבאמת מומלצת על ידי ארגונים ועסקים, תדע להסביר לכם לאחר מספר בדיקות, מהו הפוטנציאל ברמת הגברת התנועה לאתר, האם הטכנולוגיה בה בנוי האתר ניתנת לעבודה בקידום אתרים אורגני, והאם התחום אליו משתייך אתר הלקוח מהווה תחום תחרותי יותר, או פחות. אז אמרנו: בדיקה ראשונית ושיחת/זום ייעוץ חינם – צ'ק.

 2. מקדם אתרים מקצועי, יוודא להגיש ללקוחותיו מצגת המסכמת את הרג'קטים העיקריים באתר, תוך מתן זמן מוערך לטיפול בנושאי קוד וקישורים, ואף יכניס במידת הצורך לסוד העניינים גם מפתח – זאת למשל במקרה בו האתר מלא בקבצי מדיה כבדים, או למשל אם אותו האתר מאוחסן בשרת שמכיל עוד אלפי אתרים עליו ויש להעבירו לאחסון חדש, לאור הרצון לעמוד בעדכוני ובהנחיות גוגל העולמית בין היתר בהקשר של טעינת אתרים במכשירים ניידים. מקדמים שבאמת בנו את עצמם בעשר אצבעותיהם ורכשו ידע שלא יסולא בפז בתחום קידום האתרים, כאלה שבאמת נקראים מקדמי אתרים מומלצים, ידעו להציג בפניכם – בעלי העסקים את המידע הזה, תוך יצירת כאמור, אקשן אייטמז לטיפול.

 3. מקדמי אתרים מקצוענים יודעים שברגע שהלקוח או הלקוחה נכנסו לעניינים וחתמו על החוזה, הם הולכים לשבת חזק חזק על מחקר הביטויים האסטרטגי ביותר שהם יכולים לרקום, תוך אישורו של המחקר מול בעל העסק. לעיתים – יודעים אותם מקדמים, תידרש גמישות מסוימת אל מול הלקוח ובקשותיו או בקשותיה.

 4. גאנט תוכן – מה זה אתם שואלים? אז ככה: כל מי שמתעניין בקידום אתרים אורגני ואף מחפש אחר מקדם אתרים רציני, ככל הנראה יודע כי הדרך לקידום אתרים אפקטיבי עוברת דרך שלל נושאי תוכן; ז"א, על האתר להגביר משמעותית את ייצור התוכן שלו, והדבר הזה כמובן דורש תכנון מקדים.
  מקדמי אתרים מקצועיים ומומלצים, יידעו ליצור רשימת כותרות מאמרים לשימוש בתוך האתר ומחוצה לו ע"מ שמלאכת הקידום תעשה כפי שצריך. כמובן שסביב אותן כותרות, ידאגו מקדמי האתרים שלנו לייצור כתבות עומק, עמודי מוצר ושירות ועוד.

 5. תכנון נכון של פרופיל אזכורים וקישורים חיצוניים – מדובר באחת מאבני הפינה בעולמות קידום האתרים האורגני. מקדמי אתרים מקצועיים יודעים כיצד ליצור מצב בו פרופיל האזכורים של אתר הלקוח עובד כמו מכונה משומנת; נציין בנוסף כי כל תחום הקישורים החיצוניים ובניית מערכת האזכורים מהווים עניין מאוד רגיש אשר יש לבנותו בחוכמה ובטבעיות, לכן חשוב מאוד לבצע תהליכים אלו רק מול מקדמים אשר להם ניסיון רב בתחום.

 6. מקדם אתרים מקצועי יידע להסביר לבעל העסק את כל מה שצריך בנוגע לרג'קטים בהקשר של מבנה האתר וההיררכיה שלו.

 7. מקדמי אתרים בעלי ניסיון בתחום יודעים אף להסביר את הצורך לערוך אופטימיזציה של עמודי תוכן מסוימים, על מנת שלעבודת הקידום יהיה אפקט חזק יותר על כלל האתר.

 8. וודאי וודאי שמקדמי אתרים מומלצים ישמחו לספר לכם על סיפורי-הצלחות שלהם בתחום הקידום האורגני. אם נתקלתם במקדמי אתרים שאינם יודעים לספק לכם ממליצים – שווה שתבדקו שוב.

 9. מקדמי אתרים עם ניסיון רב בתחום יידעו לספר ולהציג בפניכם גם סיפורי-הצלחה של פרויקטי-קידום אתרים בחו"ל.

 10. מקדמי אתרים מקצועיים שיודעים את המלאכה, יידעו אף לבצע דבר העונה לשם CRO – טיוב של אחוז ההמרה מהאתר, וזאת על-ידי טיפול באלמנטים ממירים וחשובים הנמצאים בגופם של עמודים אסטרטגיים בתוך האתר.

 11. ברור שבסופו של כל חודש נתון ידאגו מקדמי האתרים לייצר דו"חות המשקפים את ההתקדמות שנוצרה באותו החודש; מקדמי אתרים מומלצים על אמת, יידעו להסביר ללקוחות שלהם שאמות המידה להתקדמות במנוע החיפוש עוברות במחוזות הגברת התנועה הטבעית לאתר, כמו גם שיפור במיקומים במנוע החיפוש על ביטויי-מפתח מתחומם של הלקוחות, (kpi’s – Key Performance Indicators).  לא נלך לפני כמה מילות סיכום על מקדמי אתרים רציניים

  אם אחרי שקראתם את הקווים המנחים של מה זה אומר להיות מקדם אתרים מקצועי ומומלץ, עדיין בא לכם שנסביר איך כל הדבר הזה יכניס לכם יותר כסף לעסק, נגיד את זה בצורה הפשוט ביותר: חברה טובה ואפילו מצוינת לקידום אתרים אורגני תעבוד עפ"י הכללים שפרטנו לעיל. ניהול פרויקט SEO באופן שפירטנו, יביא את האתר שלכם להיות מדורג יפה מאוד על שלל ביטויים, ולאט אבל בטוח – זה יביא יותר מכירות.

  בנוסף לזה, חשוב לנו גם לומר לכם שהכוונה מאחורי תכנית-העבודה שלנו כמנהלי SEO, היא לייצר משוואה שמקפיצה את האתר על פני כמה שיותר היתכנויות ברמת שאילתת-הגולשים. למה? כיוון שאתר שמצליח לייצר מצב כזה, ממש משפיע על חשיפתו של הציבור לתכניו, ולדבר הזה קוראים עיצוב דעת קהל (שבמקרה זה מתרחשת בתחומיה של הזרוע-הדיגיטל החשובה ביותר בסל-הקניות הדיגיטלי שלכם).

  אז..ייתכן שתשמעו מהרבה מקדמים שיח שחג סביב 'מחקר ביטויים', אבל אם יש משהו אחד שחשוב מאוד שתקחו מהמאמר הזה שהיה לנו כה חשוב להעלות לאתר שלנו, תהיה זו העובדה שכל תחום קידום האתרים האורגני הוא תחום של שכל. תחום של חשיבה קריאטיבית וניהול מהלכי תוכן – כמו גם מהלכים טכניים, באתר שלכם כמו גם מחוצה לו, והכל כמובן נעשה כדי להגביר את ההכנסות שלכם מהעסק.

  עד כמה פעילות קידום אתרים של מקדם מקצועי יכולה להגביר את הכנוסיתכם מהעסק? ברר שלשאלה זו תשובות רבות המשתנות בהתאם לגודל העסק , הוותק שלו , תקציב השיווק שמושקע בו כמו גם התעשייה לה הוא משתייך…יחד עם זאת, כלל האצבע הוא כזה: ככל שתקפידו על עבודה ארוכת-זמן בקידום האתר- שנה, שנתיים וצפונה – הרווחים מהעסק יוכלו לעלות באופן אקספוננציאלי. וכאמור, לשם ההגעה ל'ארץ המובטחת' הזו, תזדקקו לשירותיהם של מקדמי אתרים מקצועיים.

  אז אם גם לכם יש עסק שמאוד חשוב לכם לדחוף קדימה בגוגל, אנחנו – כאן ב"קידומלה", מאוד מקווים שהמאמר הזה שלנו עזר לכם – ולו באופן הקטן ביותר, ואנחנו גם מזמינים אתכם להשאיר לנו פרטים, אנחנו נשמח לחזור אליכם כדי להעניק לכם שיחת ייעוץ של עד חצי שעה ללא עלות
אהבתם? נשמח לשיתוף

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם