קידום אתרים אורגני לקוסמטיקאיות

קוסמטיקאית? כיף שאת פה! למה? כי בצוות "קידומלה" עובדים פרילנסרים ופרילנסריות שמתמחים בקידום אתרים אורגני לקוסמטיקאיות, ויכולים לסייע לך להגיע לקהל היעד שלכן ולהגדיל את כמות הלקוחות.

למה לבחור ב"קידומלה"? ניסיון מוכח: צוות קידומלה בעל ניסיון רב שנים בקידום אתרים בתחום היופי והקוסמטיקה. אנו יודעים מה עובד ומה לא, ואיך לקדם את האתר שלכם בצורה יעילה ומהירה. אנחנו לא בקטע של לעשות name dropping, אבל עבדנו עם מותגי קוסמטיקה גדולים, ולצד זה יש לנו גם ניסיון עם מכוני קוסמטיקה צנועים יותר.


מה על השולחן? משרד שיווק דיגיטלי עם ניסיון שמגיע הישר ממשרדי הפרסום המובילים בישראלבמהלך הקריירה שלנו ועל פני שנים לא מועטות (לפעמים גם אנחנו לא קולטים כמה זמן עבר…), צברנו ניסיון אישי ומקצועי שהפך אותנו לחיות של קידום אתרים אורגני (וגם סושיאל וגוגל ממומן). בדיוק מהמקום הזה, חשוב לנו גם להסביר שהתקציבים להן תידרשנה קוסמטיקאיות במקרה של קידום אתר אורגני – אינם אסטרונומיים, והם ודאי וודאי נוחים בהרבה יותר ממחירי-הריטיינר כפי שאלה נהוגים עד היום העבודה מול חטיבות דיגיטל של משרדי הפרסום המובילים בארץ.

התמחות עמוקה וצוות SEO מנצח זה השם השני שלנו: אנו מכירים ומכירות היטב את צרכי הקוסמטיקאיות ואת האתגרים הייחודיים שלהן. אנו בונים אסטרטגיית קידום מותאמת אישית לכל לקוחה, תוך התחשבות בקהל היעד, בתחרות ובמטרות העסקיות שלה.

ומה לגבי תוצאות? הנה אנחנו עונות: אנו מתמקדים בתוצאות! אנו עוקבים אחר התקדמות האתר שלכם באופן קבוע, ומבצעים התאמות שוטפות על מנת להבטיח שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלכם.

שקיפות מלאה: אנו מאמינים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו. אנו מספקים לכם דיווחים שוטפים על התקדמות הקידום, ומסבירים לכם בצורה ברורה את כל הפעולות שאנו מבצעים.


יתרונות קידום אתרים לקוסמטיקאיות


קודם כל – הגברת החשיפה של המון בנות לעסק הקוסמטיקה שלך:
קידום אתרים יעיל יביא לכך שהאתר שלכם יופיע בתוצאות החיפוש המובילות בגוגל, ויוכל להיחשף לקהל רחב יותר של לקוחות פוטנציאליים.

שיפור תדמית המותג שאת בונה זה עוד משהו ששווה לדבר עליו:
אתר אינטרנט מקצועי ומעוצב היטב ייתן ללקוחות פוטנציאליים רושם ראשוני חיובי, ויחזק את תדמית המותג שלכם.

הגברת המודעות לאיפה את יושבת על המפה ותכנון נסיעה וסידורים של הרבה בנות:
באמצעות קידום אתרים, תוכלו להעלות את המודעות לשירותים שלכם ולהגיע לקהל חדש. יצירת לידים: אתר אינטרנט יעיל יאפשר לכם לאסוף לידים של לקוחות פוטנציאליים, וליצור קשר איתם בקלות.

הגברת המכירות של המוצרים שלך וגם של הטיפולים הקוסמטיים שאת מעניקה:
בסופו של דבר, קידום אתרים יעיל יוביל להגדלת המכירות שלכם. צרו קשר עוד היום ותתחילו להנות מהיתרונות של קידום אתרים לקוסמטיקאיות! קידומלה – הדרך שלכם להצלחה!

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם