על שיווק דיגיטלי 360

אוהד בר מקדם אתרים מומחה ומקצועי שהקים את קידומלה.בתמונה לובש חולצת פסים צבעונית על רקע קיר צבעוני

במרוצת השנים עברו תחת ניהולנו לא מעט לקוחות. חלקם קטנים, חלקם בינוניים , אך רובם – לקוחות גדולים, קונצרנים ומותגים. בעבודה עם כלל הלקוחות האלו, הבנו בצורה הכי בהירה ששיווק נכון צריך להתבצע במספר מישורים ובמספר לא קטן של פלטפורמות פרסומיות ומיקומים, על מנת לחלחל באמת לתת-המודע של צרכני הקצה.

כן, SEO לאתר זה סופר סופר חשוב, וכן, האתר שלכם מהווה את הנכס הדיגיטלי החשוב ביותר שלכם. אך אם לא תבצעו כל פעילות ברשתות החברתיות, הרי שאתם מוותרים מראש על דבר שנקרא בקהילת הדיגיטל 'צביעת קהלים'. המינוח האמורפי הזה בגדול אומר שבאמצעות פעילות נכונה ברשתות החברתיות תוכלו להגדיל את קהל הלקחות או את קהל הלקוחות העתידי שלכם.

שיווק דיגיטלי ב-360 מעלות, זה אומר להבין את כל נקודות הממשק עם הגולשים

ומה לגבי גולשים שאוהבים לגלוש באתרי חדשות ואוהבים תוכן איכותי כתוב? מה עם אנשים שנוטים לבצע מחקרי שוק מעמיקים ברשת? גם להם עלינו להציע פתרון. ולפני ביצוע של הנ"ל, כמובן שנסכים כולנו שלפחות בעבור רוב העסקים המוכרים לנו במערב, ישנו צורך של שימוש במודעות ממומנות בכל מיני תצורות בגוגל.

כאשר עסקים יושבים כדי להבין מה צריכים להיות "האורים והתומים" שלהם בעולמות השיווק הדיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים, מבינים די מהר כי הופעה של באנרים, מודעות ממומנות בגוגל, פוסטים בפייסבוק, תוצאות אורגניות מהאתר שלנו ועוד – מהווים מעין מעגל אליו אנו מכניסים את לקוחות הקצה הפוטנציאליים שלנו.

ולמה זה טוב שיהיו שם? בגלל עניין בשם TOM. טופ אוף מיינד (TOP OF MIND). ברגע שלקוחות מתחילים לראות פרסומים שלנו בכל מיני מיקומי מודעות ופלטפורמות ברחבי הרשת, הדבר מייצר תחושה של גודל וסמכות. בדרך זו אנו מצליחים שוב ושוב לקצור ביקושים ולהמיר לקוחות פוטנציאליים ללקוחות של ממש תוך כדי הנדסה לאחור והבנה מאוד מדויקת בכל הנוגע למקור ההגעה של אותם לקוחות.

הבנת אלמנט השיווק הדיגיטלי ההיקפי – עשויה לחסוך בהוצאות הפרסום של העסק

בעלי עסקים מבינים כיום שחשוב מאוד להקצות תקציבי שיווק דיגיטליים על מנת להיות מסוגלים להביא מכירות, לידים ותנועה מקהל עצום של גולשים, ש..איך לומר זאת בפשטות? נמצאים כל היום בניידים. זה כבר ברור..
מה שעוד ברור, הוא שכדאי מה שנקרא, שיהיו לו לעסק זה או אחר כמה קמפיינים ממומנים שרצים ב-Always On (רצים כמעט כל ימות השנה כדי לתחזק תנועה יציבה לחברה או לעסק). אין ספק שחשיבות קיום קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות, בגוגל ובטאבולה או אאוטבריין היא גדולה, אך מנהלי שיווק דיגיטלי בעלי ניסיון של שנים, יודעים לומר כי לאחר תקופה מסוימת בה מערכות שונות הספיקו ללמוד את התנהגות החזיתות הדיגיטליות, ניתן תחת תנאים מסוימים להוריד קצת את הרגל מהגז בהקשרים של קמפיינים ממומנים, ןלהשקיע יותר בערוצים האורגניים – כמו למשל: קידום האתר בגוגל בצורה אורגנית, ייסוד או טיפול והרחבה של ערוץ יוטיוב ועוד.

כן, זה נכון שכאשר חברה או עסק שוכרים מומחה קידום אתרים, הם בהכרח משלמים ריטיינר..אבל לפחות ברוב המקרים, מינוס פעילויות קמפניאליות חשובות בעולמות מסוימים, הריטיינר אותו ישלמו בעלי העסקים יהא זהה, בעוד התנועה לאתר או לערוץ היוטיוב יכולה לעלות גם באלפי, או לעיתים ועל ציר הזמן, גם בעשרות אלפי אחוזים. המשפט הזה אומר בגדול שהתנועה האורגנית היא תנועה חינמית, והחינם הזה מורגש יותר ויותר ככל ומתבצעת פעילות קידום אתרים אורגני לאורך זמן רב וממושך.

הרבה מאוד סמנכ"לי שיווק איתם עבדנו הצליחו למתן את הוצאות השיווק ע"י טיפוח ערוצי דיגיטל נכונים, קריאת והבנת הדוחות החודשיים ויציאה לפעולה מתאימה. למה זה קרה אתם שואלים? כי להפעיל רק קמפיינים ממומנים כל הזמן מבלי לטפל בערוץ האורגני – משמע שתמיד תצטרכו להוציא ערימות של כסף בשביל לידים או מכירות, אך ברגע שתכבו את הקמפיינים ותפסיקו להוציא כסף, תהיה לכם בעסק דממת אלחוט.

רוצים לדעת עוד על איך לייצר ולטפח את אפקט 360 המעלות עבור העסק שלכם? דברו איתנו! השאירו לנו פרטיכם כאן למטה ונשמח לחזור אליכם לשיחת ייעוץ של עד חצי שעה ללא עלות.

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם