קידום אתרים אורגני – SEO

אוהד בר - מומחה קידום אתרים אורגני בגוגל. צילום: אנטון טל

כשגוגל נוסדה ב-1998 ע"י סרגיי ברין ולארי פייג', קשה היה לדמיין שהמקום שתתפוס בחיינו יהיה כה משמעותי. גוגל היא חברת בת של Alphabet Inc – חברה בינלאומית שעוסקת במנועי חיפוש באינטרנט, פרסום באינטרנט ויצירת שירותי ענן כמו גם כלים רבים המשמשים באופן יומיומי את תעשיית השיווק הדיגיטלי בארץ ובעולם.
כאשר אנחנו מעלים על הלשון מילים כמו "לחברת גוגל יש מקום של כבוד בתודעה שלנו", חשוב להסביר כי הדבר נובע מעובדות, ונשמח להרחיב.

על קידום אתרים אורגני בגוגל ועל מחקרים

כאשר קיים שיח על קידום אתרים אורגני בגוגל כמו גם על שיווק האתר ככלל, חשוב לומר שעפ"י מחקרים שהציגה חב' אימפקט הבינלאומית – כאשר השנה שנחקרה היא 2021; כ-68% מכלל הקליקים העולמיים שגוגל רשמה – הלכו ל-5 התוצאות האורגניות הראשונות. אנחנו מניחים כי כולכם כרגע מבצעים חישוב גס בראש, תוך שבראשכם עולות שאלות דוגמת: 'רגע, אבל מה זה אומר לגבי סוף הדף הראשון של עמוד התוצאות של גוגל, ומה עם עמוד התוצאות השני?' או: 'מה זה אומר לגבי אחוז ההקלקה על מודעות ממומנות בגוגל, וכיצד חברה לקידום אתרים יכולה להיכנס ולעזור לי עם זה?'. קשה להתעלם מכך שבשלבים אלו של החשיבה על העסק שלכם תגיעו להבנה שעבודה עם מומחה קידום אתרים,  פשוט מאוד תניב תוצאות חיוביות.

אם אתם בעלים של עסק בינוני, גדול או אפילו עסק קטן, ואתם שואלים את עצמכם 'מדוע אני לא מוצא את עצמי בגוגל?' – סימן שאתם בדרך להיות חלק מהפתרון. עם כ-70% מהמשווקים דיגיטליים העולמיים המכריזים כי הם משקיעים יותר מאמצים בקידום אתרים אורגני, ופחות במודעות ממומנות – אין זה פלא שעסקים חכמים יודעים כי ישנו צורך של ממש להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר בגוגל אורגני – משמע, לא להסתמך רק על מודעות ממומנות ולהציג לקהל הגולשים תוצאות עשירות מתוך האתר שלכם, תוך המרת חלקים נרחבים מאותם גולשים ללקוחות של ממש – באמצעות הנכס הדיגיטלי החזק ביותר שלכם – האתר שדאגתם לבנות.

איך יודעים שקידום אתרים באינטרנט עובד ואיך ניתן לבדוק את פעילות מקדמי האתרים?

מקדמי אתרים ומומחי קידום אתרים,  משתמשים בכלים של גוגל דוגמת Google Search Console, Google Analytics ועוד, על-מנת להיות מסוגלים לאמוד את כמות הכניסות לאתר האינטרנט שלכם. הכלים האלה יודעים גם לפלח מקורות תנועה ולומר באופן ברור ומדיד מהיכן הגיעו הכניסות לאתר ומכמה משתמשים ייחודיים הן נוצרו הלכה למעשה.

מקדם אתרים מומחה, יידע כיצד לגרום לכניסות לאתר לעלות במאות אחוזים ויותר, על פני-פרקי זמן יחסית קצרים. הוא או היא גם יידעו לומר לבעלי-האתר, על אלו ביטויים הגיעו לאתר שלהם ובאלו מיקומים נמצא האתר בגוגל אורגני – אותם ביטויים אשר כלולים כאמור בבנק הביטויים לקידום אורגני בגוגל.

חשוב לציין בשלב הזה, שמקדמים דיגיטליים מקצועיים עובדים ביתר קלות עם כלים של גוגל (וחברות נוספות), כדי למדוד הצלחות נוספות בשיווק אתרים (לחיצות על כפתורים חשובים/אינטראקציה עם טפסי-ליד מובנים ועוד). במידה והתחלתם תהליך קידום אתרים אורגני, תוכלו לצפות לדיווחים חודשיים בדבר צמיחת הטרפיק הטבעי לאתר, כמו גם להביט פנימה לתובנות תוכן ובראשן: "על אלו ביטויים או שאילתות מגיעים אלי לאתר, וכשמגיעים – באיזה עמוד נוחתים הגולשים?"

אם הגעתם לשורות אלו, ככל הנראה שיווק אתרים באינטרנט מהווה נושא חשוב עבורכם, ואם יש משהו שחשוב לנו לספר לכם עלינו – צוות קידומלה, זה שכל אנשי המקצוע בצוות עבדו במשרדי הפרסום הגדולים ביותר בארץ. העובדה הזו משמעה שנפל בחלקנו לקדם אתרי ענק –וזה כולל גם אתרי תדמית וגם אתרי איקומרס. ברוב הזמן קידמנו אתרים בגבולות ישראל, אך קרה לא פעם שנדרשנו לקדם אתרים בחו"ל ואף הצלחנו בכך.
הצוות מיומן בכל עבודות השיווק הדיגיטלי ומתמחה בקידום האתר בגוגל (קידום אתרים אורגני). אם אתם עדיין מתלבטים, תרגישו חופשי להשאיר לנו את פרטיכם ואנחנו נדאג לחזור אליכם ולהעניק לכם ייעוץ בעל ערך רב – ללא כל צורך בהתחייבות מצדכם. לאחר שיחת הייעוץ, תוכלו להבין יותר מהו התמהיל הדיגיטלי המומלץ ביותר עבורכם.

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם