קידום אתרי איקומרס – כך האתר שלכם ימכור

איש קידום האתרים אוהד בר בעת קידום אתרי איקומרס

בקידום אתרי איקומרס, וכפי שהצענו בעמוד קידום אתרים גדולים, חשובה ראשית כל עבודת הפילוח של מבנה האתר והחלוקה הברורה לקטגוריות מוצרים או שירותים, תוך תיעדוף, או 'בידוד' של מוצרים ושירותים שהכי חשוב לעסק או לחברה לדחוף קדימה. לשמחתנו, לנו כאן ב-"קידומלה" יש הרבה ניסיון עם הבנת הצורך בניתוח המבנה והתפקוד של אתר המכירות שלכם כ'אקשן אייטם' שמתרחש בשלבים המאוד-ראשונים של עבודת קידום האתרים.

ברור ונהיר לכל שעל מנת שאתר איקומרס יספק ביצועים טובים, התפקוד שלו והנראות שלו חשובים.
ריכזנו עבורכם כמה נקודות שחשוב לוודא סימון וי עליהן, כאשר מדובר ב'יציאה למלחמה' בדמות קידום אורגני אפקטיבי של אתר איקומרס:

  • האתר צריך להיטען באופן מלא בניידים תוך גג 3 שניות (עדיף פחות)
  • עמוד מוצר חייב להכיל מפרט טכני, ועדיף עם נקודות (בולטים)
  • עמוד מוצר (ספציפית מוצרים פיזיים) צריך להכיל תמונה או תמונות מכמה זוויות
  • עמוד מוצר או שירות צריכים שיהיה בהם טופס ליד או כפתור רכישה
  • כפתורים ואלמנטים ראשיים כמו טופס ליד חייבים להיות בצבעים בולטים
  • חשוב לשים לב למיקרו-קופי, גם ברמת הכפתור וה-PLACE HOLDER

חשיבות גבוהה לוורטיקלים הבאים כשמדברים על לקדם אתרי ecommerce

כשניגשים לקידום אורגני של אתרי איקומרס מה שחשוב מאוד שינחה את הדרך, הוא סדר, סדר ושוב סדר. טיפול בקוד האתר בין באמצעות מפתח ובין אם באמצעות עזרים כמו תוספי וורדפרס – חשוב מאוד. וזאת היות ואתם מעוניינים שהאתר ימיר ושתקרנה בו הרבה מכירות. דמיינו לעצמכם מצב בו אתם מנותבים אפילו מהפייסבוק או מאינסטגרם לאיזשהו עמוד מוצר או שירות, אך העמוד לוקח את הזמן שלו מבחינת טעינה..רובנו במצב כזה נוטשים עמוד..לא ככה?

ומה לגבי סדר בכל הקשור לאיך מופיעות תועלותיו או המפרט של המוצר? במידה ואלה לא נעשים באופן ראוי – בעל האתר יאבד רוכשים פוטנצאליים.

אם אתכם כאן וקוראים את תוכנו של עמוד זה, די בטוח שברצונכם לקדם כראוי אתר מכירות. באתר הזה מן הסתם קיימים מוצרים. חשוב מאוד לאפשר לגולשים ולגולשות לצפות במפרט טכני מסודר של המוצר, לעיתים אפילו מומלץ שיהיו לעמוד המוצר כמה סוגי פונקציות ל מנת שהגולשים יקבלו כך את הערך הגבוה ביותר, יבינו מדוע כדאי להם לרכוש, ובעיקר – הם יצליחו יותר ויותר לדמיין כיצד המוצר שלכם יפתור להם איזשהו חסך, צורך או כל דבר שנשמע דומה.

כפי שציינו בתחילתו של עמוד זה, הצגת מפרט ותועלות בעמודי מוצר, בדמות רשימת תבליטים או רשימה ממוספרת בדרך זו או אחרת – תעניק הרבה יותר ניקיון וסדר בעיניים לגולשים ולגולשות ישבקרו באתרי המכירות שלכם. מסיבה זו חשוב לדבר על הדברים האלה – למה? כי בקידום אתרי איקומרס (ובכלל) חשוב מאוד לשים לב לכל פרט קטן. גם בהקשר של הדומיין, אך גם בהקשרים של עמודי מוצר או שירות לצורך העניין.

עניין נוסף שחשוב להתייחס אליו קשור באתרי איקומרס שמוכרים מוצרים דיגיטליים להורדה, כמו קורסים, ספרים דיגיטליים, חוברות וכיו"ב. אתרים מסוג זה צריכים אסטרטגיית UI/UX בשילוב קופי נכון לעמודי השירות/מוצר , אחרת הרבה מהגולשים ינטשו וישאירו את העגלה ריקה!

ומה עוד יכול לסייע לי למכור יותר אם אני בעלים של אתר מכירות?

אחד הדברים הכי חזקים שמדברים עליהם בשנים הבודדות האחרונות בענף השיווק הדיגיטלי, הוא עד כמה סרטוני וידאו, קטעי וידאו אפילו קצרים יחסית עשויים לשפר את מכירות האתר. למען האמת ניסינו זאת עם כמה לקוחות שלנו כאן ב-"קידומלה", וזה עבד פשוט נהדר.

חשוב לחדד כאן משהו: אם אתם בעלים של אתר מכירות או אם אתם מייצגים את האינטרסים של כאלה, ודאי תסכימו כי לכל עסק באשר הוא (אפילו למולכ"רים) ישנו תקציב שיווק. מתוך תקציב השיווק ובטח שניה לפני שנת 2024, ראוי שחלק מאסיבי מתוך תקציב השיווק יילך לאפיק הדיגיטלי. כן חברים וחברות. שיווק דיגיטלי בוא ההווה והעתיד של פרנסתכם השוטפת.

ומדוע אנחנו מדברים על זה בפסקה שכזו אתם שואלים את עצמכם? היות ובאופן הפשוט ביותר של המילה, חלק מאותו תקציב שיווק דיגיטלי חובה שיילך לטובת יצירת אסטרטגיה ומשם לצילום סרטונים. חשוב לציין שאנחנו יודעים היות ואנחנו כאן בסוכנות הדיגיטל שלנו מתעדכנים בנתוני אתרים בינלאומיים ובמחקרים הקשורים בעולמנו אנו; מתוך אותן בדיקות וסקרים בינלאומיים נגזר הנתון המדהים הבא: בעמוד מוצר באתר מכירות, באם קיים בו וידאו (סקירת מוצר, unboxing וכדומה), אזי עולה הסיכוי להמרה בכ-80%. שמונים אחוזים חברים וחברות. אז..האם אתם בטוחים שאתם מנצלים נכון כל שקל? צרו קשר ונשמח לפצח עבורכם את משימת קידום האתר בגוגל לצד יצירת אסטרטגיה דיגיטלית הוליסטית.

ברור שיש עוד הרבה שנוכל לספר בנוגע לקידום אתרי איקומרס, אבל חשוב גם כאן לבוא ולציין שכל אתר נבדק ונמדד לגופו, ולעיתים תדירות, כמות העבודה הנדרשת באתר איקומרס X , אינה דומה לכמות העבודה הנדרשת עבור תפקודו המצוין של אתר איקומרס Y. אז אם גם אתם בעלים גאים של אתר איקומרס – ולא משנה באיזה וותק או מאיזה תחום של מכירות, צרו איתנו קשר, הבינו מאיתנו איזו תוכנית עבודה מומלצת על ידינו לפעולה, ויאללה לעבודה! השאיר פרטיכם ממש כאן למטה ונשמח לחזור אליכם לשיחת ייעוץ עלינו (*ויש מצב שאפילו נוכל להעניק לכם חודשיים עבודה מתנה עלינו!)


*מבצע הריטיינר ב-0 ש"ח לחודשיים הינו לזמן מוגבל וקידומלה עשויה להפסיקו בכל עת

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם