ניהול דפים עסקיים ברשתות החברתיות

יש לכם עסק שקשור בעולמות הקוסמטיקה? עסק בעולמות המזון? אולי בכלל אתם מייצגים משרד עורכי-דין או רואי-חשבון? לא משנה איזה סוג של עסק יש לכם, אנחנו כאן ב"קידומלה" נדאג להבין את העסק שלכם לעומק, נדאג לבצע מחקרי שוק, מוצר ומתחרים ויחד איתכם נאשר ונוציא לדרך אסטרטגיית תוכן דיגיטלית שתתן את אותותיה כבר מההתחלה!

אמנם בשלב זה לא תמצאו כאן כפתור עבור מידע רלוונטי לטיקטוק, אך אנו מקדמים גם ברשת טיקטוק ובקרוב נעשה מתיחת פנים קטנה…ולמרות הכל חשוב לנו שתדעו שלא רק שאנחנו יודעים לכתוב אסטרטגיות לסושיאל, לנהל עמודים ולהפיק הפקות צילום עבור צילומי תדמית וצילומי סושיאל, אנחנו מעל הכל מחזיקים ברשימה שי כל מיני משפיענים ומשפיעניות – זהו חלק בלתי נפרד מעבודת הסושיאל שאנו מעניקים ללקוחותינו בתחום ניהול העמודים העסקיים בפייסבוק, באינסטגרם ובטיקטוק.

תמיד רציתם שגולשים וגולשות יתעכבו על הפוסטים של העסק שלכם? תמיד היה לכם חשק עז שתתבצע מעורבות גבוהה עם הפוסטים שלכם? לא משנה איזו רשת תככב יותר בתמהיל הדיגיטל שלכם, עם צוות "קידומלה" אתם יכולים להיות רגועים. ככה זה שכמה וכמה מוחות שעבדו שנים במשרדי פרסום מהמובילים במשק הישראלי נמצאים לצידכם, ובמחירים אפשריים ותחרותיים מאוד.

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם