קידום אתרי איקומרס (ecommerce)

בחור עם חולצה צבעונית על רקע קיר צבעוני שעוסק בקידום אתרי איקומרס

קידום אורגני לחנות וירטואלית? קידום לאתר מכירות? תהיו בטוחים שאתם במקום הנכון ושהשורות הבאות נכתבו על ידי מומחי דיגיטל וקידום אתרים בגוגל שכותבים מנסיון אישי בן קרוב לעשור בתחום – עשור במהלכו קידמנו כמה וכמה מאתרי האיקומרס הגדולים ביותר בישראל, רוב הזמן בחסות עבודתנו בחטיבות-הדיגיטל של משרדי הפרסום הגדולים בישראל.כל חברה או עוסק המחזיקים באתר מכירות אונליין – כזה אשר משלב גם שירותי סליקה, מעוניינים לרוב בדבר אחד ויחיד – הגדלת נפח מכירת המוצרים או השירותים באתר, נהפוך את זה איך שנרצה – קידום חנות באינטרנט הוא נושא שמעניין עסקים רבים.

לפני שבכלל נתחיל לדבר על קידום אתרי איקומרס (מכר מקוון), נציין שישנן לא מעט תעשיות או תחומים אשר נחשבים מאוד תחרותיים, לעומת תחומים אחרים בהם התחרות מעט יותר נמוכה, ולכן – אסטרטגיות תוכן שתהיינה נכונות לאתר א' , לא בהכרח תהיינה נכונות לגבי אתר ב'.
בעמוד הזה, נדבר על הדברים שברוב המקרים מייצרים שינוי תפישתי בנוגע לאתר מכר, וגם: נסביר לכם קצת יותר על הניסיון שלנו בקידום אתרי איקומרס. הנה זה בא:

קידום אתרי איקומרס אמרנו? הנה מה שחשוב לגולשים ולגולשות

הגולשים והגולשות יגיבו באופן מיטבי לעמודי מוצר מסודרים, וכאלה שמעבירים את חוויית המוצר באופן הטוב ביותר. מה זה אומר, אתם שואלים את עצמכם? סיכמנו עבורכם מספר נקודות:

  • תמונה ברורה ואיכותית של המוצר
  • צרו כותרת ברורה של שם המוצר, וודאו חיבורה למחקר הרשת שלכם
  • דאגו למפרט טכני מפורט
  • שילוב וידאו בעל אופי של הוראות הפעלה יסייע מאוד בעמוד המוצר שלכם
  • אם מדובר בשירות – תנו נקודות חיוביות על השירות ועל מה ניתן להשיג באמצעותו
  • התמקדו בתועלות
  • דאגו לכפתורי רכישה או הזמנה בולטים דיים , התעכבו על נושא הצבעים
  • התעכבו על הטקסט המופיע בכפתור ההזמנה או הרכישה (מיקרוקופי), הוא עשוי להיות הדחיפה הנכונה

ומה עוד נוכל לספר לכם על קידום אתרי איקומרס וקידום חנויות אינטרנטיות?


קידום נכון של אתר איקומרס או חנות אינטרנטית עובר דרך פרקטיקות של קידום אתרים אורגני, אך לא פחות מכך – ולפחות בחלקים מסוימים של השנה, הוא אף עובר דרך קידום ממומן חכם, אשר מביא איתו משהו שכולנו רוצים. הדבר הזה נקרא להיות ב- TOM. מה זה TOM? זה בגדול אומר
TOP OF MIND.


קידום אתרי איקומרס – גם קידום ממומן וגם קידום אתרים אורגני


כן כן, בעלי ובעלות אתרי איקומרס ששואפים להצליח גם עם עסקים חדשים בתחום האיקומרס, מוכרחים לעבוד עם קמפיינרים מוצלחים שיכולים לא רק לדחוף את המוצרים את התווך הממומן בצורת מודעות ממומנות, אלא גם לוודא שמסרים מבית העסק 'ירדפו' אחר גולשים וגולשות שביקרו באתר – גם כאשר אלה נמצאים בפייסבוק, באינסטגרם ובעוד רשתות. לדבר הזה קוראים רימרקטינג (Remarketing) או רימרקטינג דינמי.


קידומלה – קבוצת פרילנסרים שמבינה כיצד ליצור תמהיל עבודה נכון לקידום אתרי איקומרס


אז ברור שקבוצה לא קטנה של פרילנסרים – כאלה שעבדו משך שנים רבות בחטיבות השיווק הדיגיטלי של משרדי הפרסום הגדולים ביותר, מביאה איתה אנשים ונשים מומחים בתחומם; קמפיינריות ואופטימייזריות שניהלו מליוני ש"ח, דולר ויורו בעודן עובדות עם המותגים הגדולים בישראל, לצד מקדמי אתרים (קידום אתרים אורגני בגוגל) אשר להם רקע חזק בקידום אתרי איקומרס גדולים מאוד.

ואמנם נכונה היא הנחת העבודה אשר גורסת כי חשוב מאוד שיהיו באוויר קמפיינים ממומנים שדוחפים מכירות של מוצרים ושירותים, אך לא פחות מכך ואפילו יותר מכך, חשוב להבין כי רוב הקהל הגלובאלי למעשה ירגיש הרבה יותר בנוח לרכוש מן האתר, לאחר הגעה לעמוד מוצר או שירות ע"י ניווט מתוצאות האתר האורגניות.

למען הסר ספק ובשם השיח הזה על קידום מתוך ניסיון בלבד של אתרי איקומרס וחנויות אינטרנטיות, נציין כאן ב"קידומלה", כי שני התחומים נמדדים כל אחד באמצעות עוגת התפלגות משלו. קידום אתר איקומרס אורגני אל מול קידום מוצריו ע"י קמפיינים של שופינג ו/או אחרים.

השורות שזה עתה סיימתם לקרוא מביאות איתן בשורה. הבשורה היא כי יש לקדם אתרי מכר מקוון במספר טקטיקות; גם טקטיקות מעולמות קידום האתרים האורגני, אך גם כאלו הנשענות על עולם ה-PPC (ממומן). רוצים לדעת עוד? השאירו לנו פרטים ונשמח להרים לכם טלפון.

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם