קידום אתרים אורגני לעורכי דין

למקצוע המשפטי ישנו יתרון ככל ומדובר במנוע החיפוש של גוגל: גולשים מחפשים אחר תוכן אשר לעיתים ניתן להגדיר "דחוף". אם עורכי הדין על אתריהם אינם בגוגל, משמעות הדבר כי הם פשוט אינם קיימים. עורכי דין מתעסקים במשפטים, אך הם יודעים גם שהמרחב הדיגיטלי אינו פחות חשוב. על מנת להבטיח נראות והגעה נכונה של לקוחות פוטנציאליים, עורכי דין משקיעים משאבים לא מבוטלים בקידום ובשיווק דיגיטלי. רבות כבר נאמר בכל הקשור לקידום של עורכי דין באינטרנט, אך אם ישנו עניין אשר עליו יש הסכמה כמעט מקיר לקיר, תהא זו העדפתם של כ-70% מקהל הגולשים ללכת על תוצאה אורגנית.


ובדיוק כפי שנכתבה לה הפסקה לעיל, ניתן לומר כי משרדי עורכי דין המכבדים את עצמם, מקדישים ומקצים סכומי כסף לא מבוטלים בקידום ובשיווק דיגיטלי, עם דגש על קידום אתרים אורגני, שכן הם עצמם יודעים, כי קהל הלקוחות שלהם נמצא אי-שם בגוגל, תוך חיפוש כמעט תמידי אחר תשובות ברות-קיימא לשאלות הרות גורל.

יש לי משרד עורכי דין – מדוע שאבחר בקידום אתרים אורגני?


כאשר גולשים וגולשות מקלידים שאילתות הרות גורל מבחינתם – יהא זה בתחומי הנדל"ן, המשפחה, הפלילי, המסחרי-אזרחי ועוד, מה שאלה מחפשים יהא בעיקר תוכן איכותי אשר אכן עונה על כל אותן שאלות. כאשר גולשים ששאלו שאלות ענייניות, נתקלים באתר בר סמכא של משרד עורכי דין, וביתר שאת – כאשר הם נתקלים באותו האתר בחמש התוצאות האורגניות הראשונות, הרי שהסיכויים ליצירת קשר עם משרד עורכי הדין הינו גבוה.


לקדם אתרים של עורכי דין משמעו לשחות במים עמוקים ותחרותיים. לצד התחרות הגבוהה בענף והדרישה להתקדם באופן אורגני, קיים הצורך בשירות ייחודי שיכול להביא לתוצאות רבות ומשמעותיות.
מקדמי אתרים הם הרבה יותר מ'סתם קמפיינרים'. בקידום אתרים אורגני נדרשת חשיבה מעמיקה וחכמה המובילה לתכנון מדוקדק, אסטרטגיה ייעודית, וחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה. כל אלו הם רק חלק מהאורים והתומים על פיהם מצעידים מקדמי אתרים אורגניים את לקוחותיהם קדימה בעולם הדיגיטלי.

קידומלה: בקידום אתרים עבור עורכי דין , סוכנות כמו "קידומלה" מציגה יתרונות אסטרטגיים בתחום קידום האתרים האורגני.


באמתחתנו ניסיון רב בעבודה עם משרדי עורכי דין. במרוצת השנים טיפלנו וקידמנו אורגנית כמה וכמה משרדי עורכי דין ובמגוון תחומי-התמחות. ייצרנו אף קידומים ממומנים שונים עבור אותם המשרדים, בין היתר, היות ואנו מאמינים בעיקרון 360 המעלות.

"קידומלה" מבינה את הצרכים הייחודיים של התחום ויודעת לפתור אתגרים כמו ניהול תחרות ויישום אסטרטגיות ייחודיות. עם שירותי קידום האתרים לעורכי הדין של "קידומלה", עורכי הדין יכולים להיות בטוחים כי מיטב המאמצים מתרחשים בשטח, חודש אחר חודש והכל על מנת להביא עוד ועוד ביטויים רלוונטיים אל קדמת הבמה – החמישייה הראשונה האורגנית שמציע מנוע החיפוש של גוגל ישראל.

אם יש לכם שאלות, הרגישו חופשי להשאיר לנו פרטים באמצעות הכפתור הזהוב הצף בו אתם מבחינים במבט על תחתית העמוד. שיחת ייעוץ מולנו – של עד חצי שעה, לא תעלה לכם כסף. ועד שנדבר ונשתמע, שמרו על עצמכם ורדפו צדק.

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם