קידום אתרים בחו"ל

הרבה כבר נאמר בתעשייה שלנו על קידום אתרים בחו"ל, כמו גם על מה זה אומר 'להיות מקדם אתרים ממומחה בקידום אתרים בחו"ל?', אבל אם יש משהו אחד שחשוב להעלות על הכתב כל עוד קיים שיח כזה, הוא שקידום אתרים בחו"ל בעיקר אומר: קידום בשפה מסוימת.

למשל: אם ארצה להביא אתר של לקוח לראש תוצאות החיפוש בבריטניה, אצטרך לנקוט במספר פעולות הפקתיות על מנת שעל ציר הזמן אשיג את מבוקשי, וזה בעיקר אומר שעלי להיות מחובר לכותבי התוכן הטובים ביותר בשפה האנגלית, ולא פחות מכך – עלי להיות אף מחובר לספקים רלוונטיים ומקומיים.
אם יקודם האתר בשפה האנגלית באופן מיטבי, גוגל עשויה להציג תוצאות אלו בעוד מדינות דוברות אנגלית. מה שהופך מיוחד בכל הסיפור הזה של קידום אתרים בחו"ל, הוא אעניין הלוקלי – קרי, המקומי. אם יש לכם עסק פיזי בעל סניפים פיזיים בחו"ל – שיטת הקידום עולה מדרגה, וכאן כבר ניתן לבצע קידום אתרים אורגני ממוקד מאוד, כזה ששם את העניין המקומי בחזית המערכה.
למנהלים ולמנהלות בצוות שלנו כאן ב"קידומלה" יש ניסיון ארוך שנים בכל הקשור לקידום אתרים בחו"ל בשפות:

 • אנגלית
 • ספרדית
 • רוסית
 • צרפתית

חושבים לקדם את האתר בחו"ל וצריכים טיפים? הנה כמה:

 • הדומיין – חייב להתאים למדינת היעד, ואם אין מדינת יעד אחת אלא רבות, הסיומת תהיה .com
 • האחסון של האתר – עדיף שיהיה במדינת היעד שבה הלקוח מעוניין לשווק את מרכולתו
 • כל נושא הזמנת התוכן הופך מעט מורכב יותר; ישנה עדיפות לעבוד עם כותבים וכותבות שמצויים במדינת היעד, או לפחות עבודה עם כותבי-תוכן לא פחות ממצוינים בשפה המיוחלת.
 • חשוב מאוד לזכור שלא המון אנשים בעולם מדברים עברית, משמע על כל תוצאה בעברית שמנוע החיפוש של גוגל מציג, תקבלו לרוב פי אלף יותר תוצאות כאשר מדובר בחיפוש בשפה האנגלית. הדבר הזה הופך מלאכתם של אנשי קידום אתרים ליותר מורכבת, אבל היום כבר ידוע בתעשייה: מנהלי SEO שמנוסים בקידום אתרים בחו"ל, יידעו במה להתפקס מתוך מחקר המילים, לאלו ביטויים יש סיכוי טוב יותר ולאלו פחות, ואף יתקשרו מול הלקוחות המשלמים כי הפרויקט יארך זמן ודרושה כאן הוצאה לא קטנה. כאמור – להיות בתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש של גוגל – משמע להיות נוכחים בנדל"ן הפרסומי המבוקש ביותר בעולם.
 • אנשי SEO שבאמתחתם ניסיון רב בקידום אתרים בחו"ל יהיו כאלה שכבר יש להם קשרים עם סוכנויות בחו"ל שעוסקות בבניית פרופיל קישורים חיצוניים. שימו לב שגם כאן – חשוב ללכת על הטופ של הטופ ולא להתפשר על איכות האתרים מהם מוציאים קישורים
 • עוד עניין ששווה לדבר עליו, הוא נושא ה- CRO. CONVERSION RATE OPTIMIZATION
  מדובר בטקטיקות שמוכרות לאנשי קידום אתרים, במסגרתן הופכים עמודים מסוימים ליותר ממירים, מה שנקרא; אם כבר הבאנו את הגולשים עד לכאן, בואו נוודא שעשינו הכל על מנת שישלימו את הפעולה הרצויה

אם יש לכם עוד שאלות בנוגע לקידום האתר שלכם במדינה זרה, אל תהססו. השאירו לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא עלות.

העסק צריך להופיע בגוגל וברשתות החברתיות! אתם צריכים צוות של מומחים - לייעוץ חינם, השאירו פרטים ונשמח לחזור

רוצים לדבר איתנו? להתייעץ? לקבל מידע נוסף?

שיווק דיגיטלי מתוך ניסיון של עשור. תנו פרטים, קבלו עד שעה ייעוץ חינם